The New Stuff

Експонат Ан-26Ш в Луганську


Як повідомляє Український мілітарний портал безпілотник ОБСЄ зафіксував на окупованій частині Луганської області літак Ан-24.  У звіті ОБСЄ вказується, що на злітно-посадковій смузі аеродрому в н. п. Переможне (19 км на південь від Луганська) БПЛА зафіксував вантажний літак військового типу (Ан-24Т).

У червні 2020 року на території аеропорту в Луганській області, бойовики проводили виставку озброєнь, додатково виставили літак на який нанесли напис “ВВС ЛНР”.

Тобто в даному випадку він виконує роль музейного експонату “для власного споживача” і в повітря може здійнятися лише у випадку сильного вітру чи шляхом підриву.

Як вдалося з’ясувати по характерних ознаках літака (зокрема “латки” на фюзеляжі), ним є пофарбований Ан-26Ш (б/н 29, с/н 69-02), який до того часу знаходився на навчальній базі ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка у селі Хороше, поблизу Луганська.

Цікаво, що цей літак 05 березня 1985 року, внаслідок зупинки двигунів, здійснив аварійне приземлення у поле поблизу села Білолуцьк Луганської області. Літак отримав значні пошкодження (відломилась частина крила, тріснув фюзеляж). Екіпаж та 12 курсантів на борту серйозних ушкоджень не отримали.

Варто зазначити, що це вже не перша спроба малювати напис “ВВС ЛНР” на музейні експонати. Подібна історія була із Су-25 з Луганського авіаційно-технічного музею.

 

 

Recently Published

»

Роз’яснення щодо відшкодування державі відрахованими курсантами та звільненими офіцерами витрат, пов’язаних з їхнім утриманням

03 вересня 2020 року видання ...

»

МіГ-25ПДС надійшов до авіаційного музею в Полтаві

Нещодавно до Музею важкої ...

»

Виготовлено другий Н145 для України

На заводі Airbus Helicopters в Донавюрті ...

»

Експонат Ан-26Ш в Луганську

Як повідомляє Український мілітарний ...

»

Оголошено тендер на закупівлю гальмівних парашутів для МіГ-29 та Су-27

01 липня 2020 року військова частина А0215 ...

»

Планується постачання авіаційних запчастин для сервісного центру гелікоптерів в Ніжині

30 червня 2020 року Державне ...

»

Встановлено причину аварії Л-39, яка відбулась 02 липня 2019 року

Із судового рішення в Єдиному ...

»

ДБР розслідує крадіжку блоків МіГ-29 у Львові.

Як вбачається із Єдиного державного ...

»

Су-17М4Р надійшов до авіаційного музею в Полтаві

02 червня 2020 року до Музею важкої ...