The New Stuff

Оголошено тендер на закупівлю гальмівних парашутів для МіГ-29 та Су-27


01 липня 2020 року військова частина А0215 (Командування ПС ЗСУ) оголосила тендер на закупівлю гальмівних парашутів для винищувачів Су-27 та МіГ-29.

Планується закупити: 10 комплектів гальмівних парашутів ПТК-10 або еквівалент для літаків Су-27 на суму 7 999 250,00 грн; та 20 комплектів гальмівних парашутів ПТК-29 або еквівалент для літаків МіГ-29 на суму 9 690 000,00 грн.

(Фото Dima Lichnov)

Тендерною документацією передбачено такі вимоги до продукції:

Система парашутна гальмівна посадкова ПТК-10 або еквівалент:

Встановлений строк служби (враховуючи строк зберігання) – не менше 5 років. Встановлений ресурс – не менше 50 застосувань. Гарантійний строк служби – не менше 5 років з дня приймання Товару військовим представництвом (відділом технічного контролю). Гарантійний ресурс – не менше 50 застосувань.

Система парашутна гальмівна посадкова ПТК-29 або еквівалент:

Встановлений строк служби (враховуючи строк зберігання) – не менше 8 років. Встановлений ресурс – не менше 30 застосувань. Гарантійний строк служби – не менше 8 років з дня приймання Товару військовим представництвом (відділом технічного контролю). Гарантійний ресурс – не менше 30 застосувань.

Рік виготовлення – не раніше 2020.

Строк поставки товарів: включно до 20.11.2020 року.

Передбачено, що закупівля товарів не буде здійснюватися в суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походження з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі неможливе, що підтверджується документально.

(Фото Angle-of-Attack.eu)

Варто зазначити, що в листопаді минулого року вже була безуспішна спроба подібної закупівлі (20 комплектів ПТК-29 або еквівалент для винищувачів МіГ-29). Тоді пропозиції на електронний аукціон подали 3 компанії. Серед яких ТОВ “НВП “АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”, яке стверджує, що вони є єдиним виробником даних виробів в Україні. Однак дана компанія отримала відмову від замовника, через неучасть учасника відбору в переговорах, призначених замовником, у визначену замовником дату їх проведення. Інші учасники закупівлі по черзі також отримали відмову з різних причин. Детальніше тут.

(Виробництво парашутів в ТОВ “НВП “АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”. Фото Defense Express)

Також в червні 2020 року ДП “ЛДАРЗ” намагався здійснити закупівлю 3 комплектів гальмівних парашутів ПТК-29 (ПТК-29СК) для МіГ-29. Єдиний учасник торгів – ТОВ “НВП “АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ” отримало відмову, оскільки їхня продукція немає допуску до експлуатації на літаках МіГ-29.

Цікавим є і новина про візит Міністра оборони України у Чернігів 24 червня 2020 року. Тоді повідомлялося, що робоча група оглянула чернігівське підприємство «Сівертекс», яке виготовляє для оборонної промисловості намети, наметові містечка, палатки, тенти, гальмівні парашути для літаків МіГ-29.

Таким чином маємо вже два підприємства, які заявляють що можуть виготовляти гальмівні парашути для літаків. Однак закупівлі скасовуються, оскільки відсутні допуски до експлуатації чи з інших бюрократичних причин.

 

Recently Published

»

Супер Пуми ДСНС тренуются гасити пожежі

Як вбачається із відео, яке ...

»

Румунський досвід переозброєння на F-16

25 березня 2021 року Румунія отримала ...

»

Доукомплектування H225 для Національної гвардії України: перелік обладнання

Як повідомляється на сайті ...

»

Пілотний проект з аеромедичної евакуації

18 січня 2021 року на сайті МОЗ України ...

»

Польський досвід переозброєння на F-16

Польський досвід переозброєння на F-16 ...

»

В Каневі для гелікоптерів H145 побудують ангари

23 вересня 2020 року Центр ...

»

Болгарія: ремонт літаків радянського виробництва та закупівля F-16

Болгарські повітряні сили на даний ...

»

Переозброєння авіації: досвід країн Східної Європи

В статті наведено огляд процесу ...

»

Графік доставки гелікоптерів H125, H145 та H225

22 жовтня 2020 року до Контракту про ...