The New Stuff

В Миколаєві розікрали мікросхеми авіаційних тренажерів


Як вбачається із Єдиного державного реєстру судових рішень, Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаєві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 410 КК України за фактом викрадення майна з приміщень Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Так, досудовим розслідуванням  встановлено, що в період часу приблизно з 00 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв. 22.02.2020, більш точний час в ході досудового розслідування встановити не сталося можливим, невстановлена на даний час органом досудового розслідування військова службова особа, зловживаючи службовим становищем, яка діяла за попередньою змовою з групою невстановлених на даний час органом досудового розслідування осіб, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, таємно проникли на охоронювану територію факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, за адресою: м. Миколаїв, вул. Леваневців, 25, а потім до приміщень будівель № 189 та № 190 вищевказаного факультету, в яких розташовується навчально-тренувальний комплекс: тренажер КТС-32 (літака Іл-76 МД), тренажер КТС-18 (літака Су-25), тренажер КТС-9 (літака Су-24) та обчислювальна машина СМ-2М, з яких здійснили, таємне викрадення, приблизно 1919 мікросхем, що містять в собі різноманітні дорогоцінні метали та на даний час використовуються в діючій військово-транспортній авіації, що заподіяло істотну шкоду, після чого з місця скоєння кримінального правопорушення зникли, а викраденим розпорядилися на власний розсуд.

За вказаним фактом Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаєві, відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань №62020150000000201 від 24.02.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України, та розпочато досудове розслідування.

Більше того, досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні встановлено, що в період часу приблизно з 00 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв. 29.02.2020, більш точний час в ході досудового розслідування встановити не сталося можливим, невстановлена на даний час органом досудового розслідування військова службова особа, зловживаючи службовим становищем, яка діяла за попередньою змовою з групою невстановлених на даний час органом досудового розслідування осіб, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, повторно, таємно проникли на охоронювану територію факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, за адресою: м. Миколаїв, вул. Леваневців, 25, а потім, повторно, до приміщень будівлі № 190 вищевказаного факультету, в яких розташовується частина навчально-тренувального комплексу: тренажер КТС-32 (літака Іл-76 МД), тренажер КТС-18 (літака Су-25) та обчислювальна машина СМ-2М, з яких здійснили, повторно, таємне викрадення мікросхем, кількість яких, на даний час, встановлюється, що містять в собі різноманітні дорогоцінні метали та на даний час використовуються в діючій військово-транспортній авіації, що заподіяло істотну шкоду, після чого з місця скоєння кримінального правопорушення зникли, а викраденим розпорядилися на власний розсуд.

За даним фактом Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаєві, відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 62020150000000222 від 29.02.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України, та розпочато досудове розслідування.

Тобто другий епізод викрадення майна мав місце, коли вже велося розслідування по першому епізоду.

На даний момент відомості про затримання та вручення повідомлення про підозру особам, які це вчинили, відсутні.

Факультет веде свою історію від 33-го Центру бойового застосування та перенавчання льотного складу. В 2017 році ввійшов до складу ХНУПС ім. І.Кожедуба.

На його базі  на тренажерах і в навчальних класах щороку авіаційні фахівці Повітряних і Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії та інших силових структур України проходять перепідготовку й підвищують кваліфікацію. За деякою інформацією в Миколаєві були єдині в Україні тренажери Су-25 та Іл-76.

(Тренажер  Іл-76. Фото Олега Проценко)

(Тренажер Іл-76. Фото Nik.Life)

Recently Published

»

Оголошено тендер на закупівлю гальмівних парашутів для МіГ-29 та Су-27

01 липня 2020 року військова частина А0215 ...

»

Планується постачання авіаційних запчастин для сервісного центру гелікоптерів в Ніжині

30 червня 2020 року Державне ...

»

Встановлено причину аварії Л-39, яка відбулась 02 липня 2019 року

Із судового рішення в Єдиному ...

»

ДБР розслідує крадіжку блоків МіГ-29 у Львові.

Як вбачається із Єдиного державного ...

»

Су-17М4Р надійшов до авіаційного музею в Полтаві

02 червня 2020 року до Музею важкої ...

»

Укриття для літаків

Візія Повітряних сил передбачає, що ...

»

“Оформити як металобрухт, а у подальшому викупити те саме майно, як якісне та придатне”

Територіальним управлінням ...

»

Іл-76МД Повітряних сил ЗСУ доставив до України медичний вантаж із Китаю

20 квітня 2020 року до Борисполя прибув ...

»

Тривають випробування МіГ-29МУ2

Днями в соціальних мережах ...